CONSULTANT DE NUTRITIE

confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Oferirea de consultanta in nutritie, monitorizarea si sustinerea pacientilor pe tot parcursul programului.
- Coordonarea si instruirea echipelor de lucru.

CERINTE

- experienta nu este obligatorie
Sa fie activ, sociabil si capabil sa lucreze in echipa.
Caut colaboratori cu studii superioare sau medii(Chimie/Biochimie, Farmacie,Medicina, Marketing ) pe domeniul alimentatiei, consultanta, relatii cu clientii, vanzari.CANDIDATUL IDEAL: Intreprinzator, cu spirit de echipa, dornic de afirmare, de crestere in cariera si in venituri, perseverent, capabil sa isi propuna scopuri si sa le atinga.

BENEFICII OFERITE

- Se ofera cursuri si instruire gratuita.
- Programul este flexibil (part time sau full time) iar recompensarea se face conform eficientei la standarde internationale.

Companie cu experienta in domeniul sanatatii si al controlului greutatii avand reprezentante in peste 60 de tari.