Consultant de Frumusete pentru L’Oreal Luxury

CLOCK ADVERTISING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere job:

Clock Advertising recrutează consultant pentru brandurile L'Oreal Luxury (Lancome, Yves Saint Laurent, Armani, Diesel, Biotherm) in magazinele de parfumerie din Bucuresti.

CERINTE

Cerinte

- disponibilitate pentru program full-time (orar 12:00 – 20:00)
- disponibilitate pentru a lucra in weekend
- personalitate plăcută, orientare spre client, orientare către vânzări
- abilități de convingere, persuasiune
- adaptabilitate privind munca în echipă
- adaptabilitate la regulile impuse de locații (uniforma, merchandising, grooming)

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial:

- salariu atractiv + bonus vânzări
- specializare in servicii de machiaj (cursuri make up)

Infiintata in 2002, Clock Advertising este o agentie de publicitate, specializata in BTL si Field Marketing (promotii, mercantizare, evenimente) cu un portofoliu de clienti ce include companii importante ca P&G, BAT, Nestle,Unilever, Star Foods, Pepsi, Caroli Foods, etc.