Consultant de credite

Clik4Credit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea ofertei de credite aflate in portofoliul bancilor partenere, prin prezentari de grup organizate in cadrul institutiilor publice si private.
- Acordarea de consultanta financiara si asistenta in intocmirea dosarului de credit potentialilor clienti , prin prezentarea solutiei optime corespunzatoare fiecaruia si solutionarea eventualelor problemelor aparute.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:
- studii superioare (de preferinta economice); experienta in domeniul financiar-bancar reprezinta un avantaj;
- disponibilitate pentru o activitate preponderent de teren;
- reale abilitati de prezentare, comunicare, coordonare, si de vanzare;
- dorinta de a castiga.
- cunostinte operare PC (WORD , EXCEL, INTERNET)
- orientare catre clienti si rezultate.
Initiativa, flexibilitate, adaptabilitate.

BENEFICII OFERITE

- Venituri atractive.
- Bonusuri in functie de performante;
- Training de specialitate,gratuit.
- Mediu de lucru profesional.

Compania noastra are ca obiect de activitate consultanta in domeniul creditelor bancare. Ne-am facut remarcati prin prestarea unor servicii de calitate orientate catre necesitatile clientilor. Ne diferentiaza promptitudinea si profesionalismul cu care venim in intampinarea nevoilor din ce in ce mai diversificate in domeniul serviciilor bancare. Pentru consolidarea si dezvoltarea activitatii,dorim sa atragem personal dinamic, dornic sa dezvolte o cariera profesionala bazata pe performanta, pentru care suntem dispusi a impartasi din succesul si reusita noastra.