CONSULTANT CRM

SISTEC-SBSOL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- participa la dezvoltarea si implementarea CRM;
- idenifica cerintele de business in cadrul proiectelor de dezvoltare software;
- analizeaza impreuna cu clientul cerintele acestuia in cadrul proiectelor de implementare;
- concepe si realizeaza documentatia de analiza;
- sustine cursuri de instruire, pregateste materialele si documentatia de proiect pentru formarea utilizatorilor finali;
- ofera suport utilizatorilor in faza de implementare a solutiei;
- elaboreaza specificatiile tehnice ale proiectului;
- executa customizari ale aplicatiei conform specificatiilor tehnice;
- executa rapoarte customizate conform cerintelor beneficiarilor;
- executa instalari la sediul beneficiarului;

CERINTE

- studii superioare finalizate (Politehnica/ASE);
- experienta minim 1 an in analiza de business pe domeniul IT;
- experienta minim 1 an in implementarea de solutii IT (solutii de tip CRM constituie avantaj;
- experienta avansata in lucrul cu SQL Server (creare proceduri stocate, view-uri);
- cunostinte utilizare Microsoft Visio si MS Projects;
- cunostinte de limba engleze nivel avansat;
- capacitate de sinteza, atent la detalii, aptitudini de comunicare;
- orientare catre client si intelegerea nevoilor acestuia;
- persoana organizata si orientata catre rezultate;
- team player.

BENEFICII OFERITE

Excelente oportunitati de dezvoltare;
Mediu de lucru performant;
Pachet salarial motivant;
Bonusuri corelate cu performanta

Infiintata in 1994, Sistec-SBsol este recunoscuta de clientii si partenerii sai pentru profesionalism, expertiza in afaceri si capacitatea de a transforma solutii IT si tehnologii in solutii cu valoare adaugata.

Avem o echipa de peste 300 de specialisti care reprezinta valorile companiei in toate serviciile si produsele pe care le oferim, dezvoltam, implementam. Aceste valori sunt orientarea catre client, incredere si curaj, spirit de echipa, respect, integritate si profesionalism si responsabilitate sociala.

OUR BUSINESS IS TO IMPROVE OTHER PEOPLE’S BUSINESS

Telul nostru este de a oferi companiilor solutii informatice complete care sa le asigure imbunatatirea competitivitatii si performantei, prin cresterea eficientei si productivitatii activitatii desfasurate. Solutiile propuse se bazeaza pe experienta indelungata a specialistilor nostri atat in afaceri cat si in domeniul IT.

Competente Sistec-SBsol

· solutii ERP/CRM/SFA
· dezvoltare software
· solutii infrastructura hardware
· servicii BPO

Pentru mai multe informatii va invitam sa accesati siteul www.sistec-sbsol.ro