Consultant credite bancare cu experienta

Bayer Credit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania Bayer Credit Romania recruteazã CONSULTANT credite bancare CU EXPERIENTA sau SALES TEAM LEADER.
- Ofera consultanta pentru obtinerea creditului prin descrierea produselor bancare ale bancilor partenere
- Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti
- Mentine si extinde portofoliul de clienti
- Desfasoara activitati de consiliere si promovare

CERINTE

- Limba engleza - nivel avansat
- Cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet) la nivel avansat
- Capacitate de a lucra in echipa
- Ablitati de comunicare si planificare
- Initiativa, perseverenta, dinamism
- Permis de conducere categoria B
- Studii superioare de finalizate (studii de specialitate avantaj)
- Minim 6 luni experienta pe un post de specialist in in promovarea produselor financiare

BENEFICII OFERITE

Laptop
Telefon
Salariu fix + Comision din vanzari

Companie specializata in consultanta financiara, leader de piata pe segmentul creditelor imobiliare persoane fizice