Consultant credite

OVB ALLFINANZ

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectare piata
- Ofertarea clientilor a celor mai bune solutii de finantare de pe piata

CERINTE

-Abilitati de comunicare
-Capacitate de autoorganizare
-Spirit de intreprinzator
-Bun negociator si organizator
-Dorinta de a-si dezvolta propria afacere

BENEFICII OFERITE

-Oferta Part-Time cu posibilitate de trecere in Full-Time
-Oportunitatea unei cariere de succes in cadrul unei companii europene de mare renume
-Cursuri de specialitate continua, oferite de traineri profesionisti
-Concursuri si excursii gratuite in strainatate

DESCRIEREA FIRMEI

Dumneavoastra stabiliti destinatia. Noi va aratam drumul.
Succesul profesional poate fi planificat, si este – mai presus de toate – realizabil, cu ajutorul unui model testat, care asigura desfasurarea personala, permitând în acelasi timp si evolutia în timp necesara. Pentru a identifica si promova consecvent capacitatile personale si profesionale ale angajatilor, OVB a elaborat un program de calificare în trepte, care este identic în toate tarile. Acesta este completat de o serie de interesante masuri de calificare si perfectionare în toate domeniile si la toate nivelurile.