CONSULTANT CREDITE

KPG

Job expirat

RESPONSABILITATI

-prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti
- prezinta oferta de produse si servicii, ofera solutii optime de finantare clientilor KPG
- gestionarea portofoliului de clienti
- formarea propriei echipe de vanzari, organizarea, coordonarea, controlarea echipei
- realizarea obiectivelor

CERINTE

studii superioare
- tinuta business
- experienta in domeniu financiar-credite bancare
- capacitatea de a lucra in echipa
- abilitati de comunicare si planificare
- abilitati de negociere
- orientare catre rezultate

BENEFICII OFERITE

Salariu FIX avantajos
comisioane si bonusuri direct proportionale cu rezultatele lunare
training si pregatire profesionala pe tot parcursul carierei
program flexibil
posibilitati de avansare rapida

KPG, societate de brokeraj credite pentru persoane fizice si pentru IMM. Compania noastra este partener al urmatoarelor banci: Raiffeisen Bank, BCR, UniCredit Tiriac Bank, Bancpost, Ge Money si Volksbank.