Consultant Cosmetic

S.C. CRYSMARY S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de cosmetice naturale 100 % fara conservanti si apa, firma care face parte din varful ierarhiei de cosmetica contemporana moderna.
Se folosesc ingredienta precum: mierea, ceara de albine, uleiuri eterice si plante medicinale, uleiuri eterice, uleiuri din maslina.
Este un partener ideal pentru ca produce si comercializeaza produse de inalta calitate si pentru ca are cel mai inovator plan de marketing.

- folosirea produselor sanatoase si ecologice
- economisire de bani si de timp
- prospectarea pietii pentru indentificarea noilor clienti
- dezvoltarea propriei echipe de vanzari in toata tara
- sa fiti o persoana independenta si sa faceti cariera in acest sistem

CERINTE

- Sa va ajutati prietenii;
- Abilitati de comunicare de prezentare a produselor cosmetice;
- Capacitate de a lucra in echipa si de a forma echipe de vanzari;
- Sa aduceti cel putin 5 persoane care vor sa foloseasca produsele;
- Initiativa, perseverenta, optimism;
- Cautam persoane care au mai lucrat cu firme de cosmetice, in vanzare directa.

- Relatii la 0744502288 si 0723620068.

BENEFICII OFERITE

- castig imediat prin primirea de un pachet de min 20 Euro
- Adaos comercial super motivant
- Comisioane de managemant conform planului de marketing care este stabil, punctele se cumuleaza de la o luna la alta
- Concursuri oferite de firma conform programului stabilit in functie de realizarile personale
- Program flexibil
- Poate fi o afacere personala
- Pregatire gratuita
- Posibilitatea de premii cu o masina si excursii

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de consultanta in domeniul MLM