Consultant Cosmetic

S.C. CRYSMARY S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma Germana de cosmetice LR HEALTH&BEAUTY SISTEMS este un partener ideal pentru ca produce si comercializeaza produse de inalta calitate si pentru ca are cel mai inovator plan de marketing.

- promovarea si vanzarea produselor cosmetice
- consiliere directa la clienti
- prospectarea pietii pentru indentificarea noilor clienti
- dezvoltarea propriei echipe de vanzari in toata tara
- prezentari organizate in vederea maririi echipei de vanzari

CERINTE

- Experienta constituie un avantaj
- Abilitati de comunicare de prezentare a produselor cosmetice
- Capacitate de a lucra in echipa si de a forma echipe de vanzari
- Entuziasm si putere de munca si negociere
- Initiativa, perseverenta, optimism
- Prezenta fizica placuta si profesionala
- Capacitate de invatare rapida a programului de vanzari

BENEFICII OFERITE

- Parte fixa si bonusuri
- Adaos comercial super motivant care pleaca de la 35% pana la 100 %pe un singur produs
- Comisioane de managemant conform planului de marketing care este stabil
- concursuri oferite de firma conform programului stabilit in functie de realizarile personale
- program flexibil
- poate fi o afacere personala
- pregatire gratuita
- posibilitatea de premii cu o masina si excursii

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de consultanta in domeniul financiar bancar.