CONSULTANT / COORDONATOR VANZARI . URGENT

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti doresti un al doilea job, part-time,care sa iti ocupe cateva ore pe saptamana,sa il poti face de acasa sau intalnindu-te cu prietenii, sa iti asigure venituri consistente si sa iti deschida posibilitatea unei noi cariere?
Activitate part-time,program flexibil, cca 7-8 ore/saptamana.Jobul este usor si placut, iti poate asigura venituri consistente,iti ofera mediu de lucru prietenos, traininguri periodice,posibilitate de avansare foarte rapid!!!

CERINTE

Cui ne adresam?
-Tuturor celor care doresc sa isi imbunatateasca situatia.
-Celui care vrea sa obtina un venit suplimentar.
-Dar si celui care doreste sa aiba o afacere proprie unde poate fi propriul sau sef.
-Castigul este in functie de implicare.

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
- venituri importante,ce pot depasi usor 500 Euro/luna,in functie de performantele dumneavoastra
- traininguri periodice
- Inscriere Gratuita
- Comision de 25 - 32.5% din vanzari si bonusuri; Suplimentar, castig 0.62-10% din vanzarile lunare ale retelei create, in functie de performanta acesteia;
- Posibilitate de promovare rapida
- Posibilitate de dezvoltare fara limita teritoriala
- Lipsa target
- Program flexibil, ideal part time.