Consultant Comercial/ Manager Zona

Adept Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, unul dintre cei mai vechi producatori de ambalaje si hartie din Romania, suntem in plin proces de cautare a unui Consultant Comercial/ Manager Zona locat in Bucuresti.

- Intocmirea raportului de activitate zilnica si saptamanala;
- Responsabil de realizarea targetului stabilit impreuna cu managerul direct;
- Responsabil de cresterea volumului de vanzari pentru clientii existenti si de atragerea de noi client.

CERINTE

- Experienta in vanzari B2B de minim 3 ani in domeniul tehinic/ industrial
- Bune abilitati de negociere si persuasiune
- Permis de conducere categoria B si disponibilitate de deplasare in zona de sud a tarii
- Buna capacitate de gestionare a timpului si intocmirea rapoartelor de activitate
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu

Adept Human Resources ofera o gama flexibila de servicii de recrutare. Echipa noastra de consultanti este specializata in identificarea si atragerea talentelor pentru diverse roluri intr-un numar mare de industrii. Ne mandrim cu experienta si cunostintele acumulate atat in ceea ce priveste candidatii, cat si clientii, in industriile in care ne focusam. Avand in vedere know-how-ul acumulat de Consultantii nostri de-a lungul timpului, putem oferi o solutie in orice situatie.

Scopul nostru este sa construim parteneriate cu clientii nostri, nu sa actionam ca un simplu furnizor. Reusim sa facem acest lucru plecand de la o intelegere in profunzime a afacerii dezvoltate de catre acestia, a mediului in care activeaza si a cerintelor lor specifice. Ca rezultat, oferim un serviciu profesionist, personalizat si eficient din punct de vedere al costurilor.

www.adepthr.ro