CONSULTANT COMERCIAL

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

SARCINI SI ATRIBUTII:
* Oferirea de consultanta clientilor cu privire la produsele comercializate in showroom;
* Vanzarea produselor (produse cosmetice, aparatura si accesorii);
* Participa la pregatirea marfii primite: etichetare, sortare, depozitare;
* Responsabilitatea colectiva asupra marfii;
* Cunoasterea foarte buna a produselor pentru a face vanzare;
* Mentinerea showroom-ului intr-o stare ireprosabila de curatenie;
* Aranjarea produselor comercializate in showroom;
* Incasarea banilor de la clienti (cash sau card);
* Ofera sprijin lucratorilor comerciali din magazinul de desfacere.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
* Absolvent studii medii/superioare;
* Experienta minim 1 an vanzari retail
* Cunostinte bune de operare PC: Ms.Office;
* Cunostinte de limba engleza la nivel mediu.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana organizata, cu simtul raspunderii, cu bune abilitati de relationare interumana, bun vanzator, ingrijit, capabil sa lucreze in echipa, orientat catre obtinerea de rezultate.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
-Salariul NET fix lunar este de 1000 RON.
-Se ofera bonusuri in functie de performante.
-Program de lucru L-V, 09.00-18.00, la nevoie asigura inlocuirea colegilor din magazinul de desfacere din MALL (program specific magazinelor din MALL-uri).
-Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca pe perioada nedeterminata.
-Exista reale sanse de promovare.

DESCRIEREA COMPANIEI:
CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE IMPORT SI DISTRIBUTIE PRODUSE COSMETICE, APARATURA SI MOBILIER DESTINATE EXCLUSIV SALOANELOR DE COAFURA.
Locatia este in Bucuresti, sectorul 4.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro