Consultant colectare debite

Professional HR Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contactare telefonica a clientilor persoane fizice/juridice care au datorii inregistrate pentru a colecta pe cale amiabila aceste datorii
Negocierea termenilor si a conditiilor de plata conform anumitor proceduri invatate in perioada de training

CERINTE

Bune abilitati de comunicare - in special pentru faptul ca vei intra in contact cu persoane cu care nu ai mai avut niciun fel de interactiune pana la acel moment
Sa fii o persoana dornica sa se dezvolte la nivel profesional
Sa fii o persoana deschisa si sociabila, disponibila sa lucrezi in ture alternative de la 8:00 - 14:00 si de la 14:00 - 20:00, de luni - vineri, dar avand flexibilitate totodata privind acest orar

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de dezvoltare profesionala
Participarea la programe de foamre profesionala
Sistem de salarizare si bonusare competitiv

Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, executive search, evaluare de personal, assessmnet & development centers, audit organizational si training.
Pastram confidentialitatea si tratam cu profesionalism fiecare candidatura.

Site: www.professional.com.ro

Sediul central:
Bucuresti
B-dul. Alexandru Ioan Cuza, nr. 4, Sector 1
Tel.: +40 21 314.69.30
E-mail: office@professional.com.ro

Filiale:
Brasov, Cluj-Napoca, Craiova, Iasi, Ploiesti, Timisoara.

Rep Moldova - Chisinau
MD-2068, Chisinau, str. Miron Costin nr. 7, biroul 404
Tel./Fax: + 373 22 439781
Tel: +373 22 449978
E-mail: professional-md@professional.md

Bulgaria - Sofia
Sofia 1000,B-dul Vitosha, nr.66, etaj 4
Tel: +359 2 489 44 65
Fax: +359 2 489 12 00
E-mail: professional-bg@professional.bg