CONSULTANT CADASTRU/SITE ACQUISITION/AUTORIZATII

APPRAISALS CONSULTING DIVISION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Intocmire, depunere si urmarire documentatii necesare obtinerii de acte administrative eliberate de autoritatile statului (ex. avize, autorizatii etc.) in Bucuresti si in tara;
• Identificare acte de proprietate, carti funciare etc.

CERINTE

• Permis auto categoria B – experienta in conducerea unui autoturism;
• Experienta minim 6 luni in relatiile cu autoritatile statului (primarii, OCPI/BCPI, Consilii Judetene etc.);
• Studii superioare - cadastru-constituie avantaj;
• Cunostinte domeniu juridic (acte proprietate, avize, autorizatii etc.) - constituie avantaj;
• Cunostinte minime de limba engleza;
• Dinamism si rezistenta la stres;
• Disponibilitate pentru program prelungit (10 ore) si deplasari;
• Responsabilitate in actiuni si dorinta de perfectionare;

BENEFICII OFERITE

• Remunerare motivanta;
• Mediu profesionist de lucru;
• Incurajarea performantelor si posibilitatea de a avansa in cariera;
• Masina si telefon mobil de serviciu;
• Echipa tanara.

Companie de consultanta cu traditie, in domeniul economic si tehnic.