Consultant Călătorii Senior-FRANCEZA-turism

SC Deco Seuble SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

POZIȚIA OFERITA - este pentru Africa de Sud

Consultant Călătorii Senior (imediat) - TURISM– vorbitor de Franceza nivel Avansat

O companie locală de administrare, tur operator / destinatie, specializata in organizarea Calatorii de stimulare si relaxare, în prezent necesită serviciile unui Consultant Senior de turism Vorbitor de franceza.

Cerințele-cheie ale acestei poziții sunt:

- Candidatul va trebui sa discute despre nevoile fiecarui client și sa creeze un itinerar adaptat în consecință. Se aștepta apoi din partea candidatului să se ocupe de toate administrarile si deciziile referitoare la călător, care includ rezervarea furnizorilor, urmărirea plăților și intocmirea documentelor de călătorie.

- Fluenta atât in scris cât și vorbit în limba franceză este esențiala. Alte limbi străine sunt benefice.

- 3 ani de experiență in domeniu obligatoriu

- Cunoștințe despre destinația Africa de Sud si imprejurimi este esențială

Prezentare și abilitate de comunicare excelentă.

Personalitate puternică și independentă capabil de a lucra intr-o echipa, un simt al diplomației, flexibil, creativ, bun organizator, plin de inițiative și posibilitatea de a stabili priorități.

CITITI CU ATENTIE :

- POSTUL ESTE PENTRU ALTA TARA (Africa de Sud)

- DOAR VORBITORII DE LB FRANCEZA VOR FI CONSIDERATI PENTRU INTERVIU

- CV-ul sa contina obligatoriu si FOTOGRAFIE

- CV-urile in LB franceza au prioritate (vor ajunge direct la angajatorul final)

CERINTE

BENEFICII OFERITE

OFERTA :

- contract de lunga durata (dar prima data va fi de 3 luni - ca si proba)

- transport (avion) Romania-Africa de Sud (dus-intors) - platit de catre noi - deci gratis (in caz de prelungirea contractului pe mai mult de 1 an, firma deconteaza 1 transport dus-intors / an)

- cazare (pe perioada contractului) platita de catre noi - deci gratis

Agent de munca temporara (50 angajati) si Producator de mobilier (20 angajati)