Consultant Business Telecom

Smart Generation

Job expirat

RESPONSABILITATI

- incheierea de contracte cu persoane juridice pentru servicii Telecom
- prospectarea pietei si identificarea oportunitatilor de vanzare
- cautarea continua a clientilor noi
- indeplinirea targetelor stabilite de companie pe toate componentele
- realizarea rapoartelor de activitate
- studiul concurentei
- servicii post vanzare

CERINTE

- permis de conducere categ B - Obligatoriu !!!!
- abilitati deosebite de comunicare si negociere
- atitudine proactiva, orientata spre client - identifica usor si intelege nevoile clientului
- capacitate de analiza si de a oferi solutii in timp scurt
- experienta relevanta in vanzari (experienta in telecom sau in alte tipuri de vanzare directa reprezinta un avantaj)
- persoana dinamica, entuziasta pe care nu o demotiveaza refuzurile
- implicare si disponibilitate la program prelungit
- cunoasterea foarte buna a mediului de business din zona alocata
- cunostinte de operare Pc (word, excell, navigare Internet)
- aptitudini de analiza si planificare a activitatilor

BENEFICII OFERITE

Beneficiile vor fi discutate in cadrul interviului