Consultant Business Junior

CustomSoft

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana dornica sa invete, prin munca pe care o va depune in cadrul firmei noastre, anumite aspect legatate de activitatea manageriala a unei companii.

CERINTE

Candidatul va trebui sa intruneasca un minim de conditii:

Sa aibe studii superioare in curs (studii economice constituie un avantaj);
Sa cunoasca la un nivel mediu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)
Sa stie sa navvigheze pe Internet;
Sa aibe abilitati bune de comunicare;
Cunostinta unei limbi straine (constituie un avantaj);
Sa aibe o capacitate crescuta de analiza a informatiilor;
Sa aibe o capacitate crescuta in a respecta termenele limita pentru proiectele de care se va ocupa.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru profesionist intr-o echipa tanara si dinamica;
Programe de dezvoltare in cadrul companiei;
Laptop de serviciu;
Telefon de serviciu;
Salariu fix

CustomSOFT este o companie care dezvoltă soluţii software customizate.

Putem dezvolta soluţii de la zero în orice domeniu, bazându-ne pe o analiză profesionistă, facută împreună cu clientul.

Astfel, putem crea aplicaţii ce permit eficientizarea proceselor din cadrul companiei dumneavoastră, cat şi cele din cadrul relaţiei cu clienţii sau furnizorii dumneavoastră, în aşa fel încât afacerea să vă meargă mai repede şi mai bine.