Consultant/Broker Imobiliar pentru Sector3 / Titan

MyImobiliare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Viziteaza pagina web a companiei pentru a avea o imagine mai clara asupra activitatii noastre.

1) daca ai mai lucrat in domeniu si te-au pus sefii sa "lingi" Argusul, sa repostezi anunturile particularilor cu numarul tau,atunci UITA asta!
2) daca tu crezi ca imobiliarele inseamna ceea ce am descris mai sus, atunci te rugam nu aplica pentru acest job.
3)sa invete si sa incheie TRANZACTII IMOBILIARE in conditii de eficienta maxima.

CERINTE

- Cunoasterea CORECTA a limbii romane - scris si vorbit -
- abilitati de comunicare
- aspect fizic INGRIJIT
- PROACTIV
- dispus(a) sa invete
- Avantaj: cunoasterea Sectorului 3, Zona Titan in special ,permis cat (B)

BENEFICII OFERITE

- in functie de performanta
- posibilitate AUTO

Echipa MyImobiliare.ro este compusa din persoane ce au peste 15 ani experienta in piata imobiliara si ofera consultanta si tranzactionare imobiliara la cele mai inalte standarde. Mai multe detalii pe pagina web.