CONSULTANT BANCAR, ASIGURARI -www.creditefinanciare.ro

SEVEN STARS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Posibilitatea de a-ti organiza personal activitatea si de a-ti stabili singur tintele cu sprijinul echipei din care vei face parte.lucrul intr-o echipa puternica si performanta
- Perseverenta, rabdare, deschidere catre oameni, abilitati de comunicare, dorinta de a reusi, placerea de a lucra in echipa
- Capacitatea de a forma o echipa de vanzari-produse financiare

CERINTE

Daca esti o persoana dinamica, ai experienta in vanzari produse bancare sau asigurari, sau doresti sa te dezvolti in acest domeniu, te invitam sa trimiti CV-ul la adresa de e-mail: office@creditefinanciare.ro. Directorul nostru de resurse umane va analiza CV-ul tau si poti deveni un membru al echipei.

BENEFICII OFERITE

COMISIOANE PERSONALE SI DE LA ECHIPA

SEVEN STARS CONSULTING colaboreaza cu doi mari brokeri din Romania: in domeniul asigurarilor si in domeniul bancar. Acest tip de activitate aduce o perspectiva noua si profesionista in domeniul vanzarii serviciilor financiar-bancare. Existenta noastra se justifica prin nevoia de servicii de intermediere a serviciilor financiar-bancare, servicii care sa constituie, cu adevarat, un castig pentru cei ce vor sa aplice pentru un credit sau doresc sa isi incheie o asigurare de orice fel.