Consultant Bancar

marketing&stile consulting srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzarea unui produs financiar de economisire creditare cu scop locativ, unic in Romania.

Caracteristicile produsului:
- Profit bun in faza de economisire pana la 19% net;
- Sustinut financiar de catre stat cu o Prima de pana la 150 de EUR pe an;
- Posibilitatea obtinerii unui credit cu dobanda fixa de 4,5% in lei dupa numai 18 luni;
- Dobanzi reduse si garantate pe toata perioada contractului;
- Creditul poate fi rambursat oricand fara penalitati.

Activitatea presupune:

- Stagiatura;
- Desfacere&Conducere;
- Management.

In functie de experienta o sa fiti incadrati dupa merit.

CERINTE

- Flexibilitate, dinamism, creativitate, persuasiune;
- Persoana responsabila;
- Bune capacitati organizatorice;
- Aptitudini de comunicare foarte bune, orientare catre client;
- Initiativa
- Experienta in vanzari ( de preferat servicii financiare:Credite, Asigurarti etc )
- Munca intr-o echipa dinamica si flexibila, pentru cel mai mare concern financiar din Europa Centrala si de Est;
- Un produs bancar unic;
- Traininguri de produs si de aprofundare a tehnicilor de vanzare si negociere;
- Posibilitati rapide de promovare;
- Venituri atractive din vanzari si sustinere financiara initiala, in functie de rezultate;
- Excursii externe

BENEFICII OFERITE

- Posibilitati rapide de promovare in cadrul echipei;
- Excursii interne si externe;
-Sustinere morala din partea echipei.

Institutie bancara ce face parte din cel mai mare concern financiar din Europa Centrala si de Est, fiind un competitor de marca pe piata romaneasca, care se adreseaza clientilor cu un produs unic, avantajos in orice situatie, indiferent de fluctuatiile ce au loc pe piata de capital.