CONSULTANT BANCAR

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cati dintre dumneavoastra s-au gandit sa inceapa o cariera in vanzari de produse financiar-bancare?
Cati dintre dumneavoastra s-au gandit la bani si la modalitati de finantare ca la ceva atractiv?
- Banca noastra va ofera prilejul de a imbina satisfacerea nevoilor legate de o casa noua, modernizata, cu placerea de a vinde produsul potrivit!
- Noi va ajutam sa deveniti proprii dumneavoastra sefi si sa dispuneti de timpul dumneavoastra cum doriti!
Asadar, postul presupune:
- Promovarea unui produs financiar-bancar nou si unic pe piata bancara din Romania, avantajos in orice situatie, indiferent de fluctuatiile ce au loc pe piata de capital.Produs care a avut si are un real succes pe piata din Uniunea Europeana .
- Posibilitatea de constituire a unei noi echpe de vanzari.
- Lucru in echipa
- Intermediere si consiliere clienti, acordare consultanta, incheiere contracte.
- Tinuta bussines

CERINTE

- Acest anunt se adreseaza persoanelor ambitioase, dinamice si comunicative cu sau fara experienta cu dorinta de cariera in domeniul bancar sau/si pentru rotunjirea veniturilor lunare.
Candidatul ideal:
- Va desfasura o activitate adecvata vanzarii si foloseste toate abilitatiile pentru a vinde produsul (abilitati de comunicare si de negociere cu clientii);
- Este o persoana motivata sa dezvolte o noua cariera; serioasa si cu personalitate deschisa avand reale abilitati pentru stabilirea de relatii interumane; persrverenta si serioasa
- Abilitate de a invata si aplica metode de intermediere a unui produs financiar bancar
- Gandire pozitiva, initiativa, cooperant, perseverent, entuziast, optimist si intreprinzator, cu foarte bune abilitati de rezolvare a problemelor
- Atitudine constructiva
- Ambitie de a acumula experienta si de a promova
- Deschidere catre nou si catre oameni
- Persoane cu prezenta fizica agreabila
- Studii superioare-avantaj dar nu obligatoriu
- Abilitati de organizare si conducere
- Constituirea unei noi echpe de vanzari.

BENEFICII OFERITE

Posibilitati de promovare rapida,
- Comisioane atractive,
- Bonusuri substantiale si premii
- Program flexibil,
- Posibilitati de extindere si in alte orase ale tarii
- Sustinere profesionala in desfasurarea activitatii;
- Munca intr-o echipa dinamica si flexibila
- Libertatea de a-ti organiza timpul si veniturile
- Opotunitatea de a-ti dezvolta o cariera in unul din cele mai bine platite domenii de pe piata: domeniul financiar-bancar
- Mediu de lucru profesional
- Va oferim oportunitatea de a demara o cariera in conditii foarte avantajoase:
Produs financiar modern
- Piata neacoperita - sub 0,3% din populatie beneficiaza de acest produs
- Necesar mare de imbunatatire a conditiilor de locuit
- Posibilitatea de a deveni independent financiar in cadrul Serviciului Consiliere Financiara al Bancii noastre
va sustinem efortul si munca prin:
- Sansa de a intermedia un produs in conditii de comision deosebit de avantajoase
- Training calificat gratuit
- Campanii de marketing si popularizare a bancii si a produsului
- Asistenta permanenta in cariera dumneavoastra