CONSULTANT BANCAR

CAPITAL TEAM ASIG

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea ofertelor de creditare ale bancilor colaboratoare in cadrul institutiilor de stat sau private si asigurarea de asistenta gratuita viitorilor clienti in vederea intocmirii dosarului de credit.

CERINTE

Persoana dinamica,cu aptitudini in ceea ce priveste comunicarea cu alte persoane,spirit intreprinzator,cu dorinta de castig financiar,studii superioare sau in curs de desfasurare,cunostinte PC(Word,Excel), pentru care deplasarea pe teren nu constituie un impediment;experienta in vanzari poate fi un avantaj

BENEFICII OFERITE

Punerea la dispozitie a procedurii de lucru prin intermediul perioadelor de training (produse si vanzari), acordarea de asistenta pe toata durata desfasurarii activitatii,comisioane motivante si conforme cu realizarile,posibilitate de promovare in cadrul grupului YMAX.

INTERMEDIERE FINANCIARA IN DOMENIUL CREDITELOR BANCARE; COMPANIE MEMBRA A GRUPULUI YMAX