Consultant / Auditor Sisteme de Management al Calitatii/Mediului/SSO/HACCP

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Proiectarea documentatiei necesare conform standardelor de referinta solicitate de clientii firmei;
- Elaborarea documentatiei necesare sistemului de management solicitat de catre client (manuale, proceduri, instructiuni, formulare);
- Asistenta la implementarea sistemelor de management conform standardelor de referinta alese de clientii firmei;
- Oferirea de asistenta angajatilor clientului cu privire la aplicarea prevederilor din documentatia sistemului;
- Mentinerea si imbunatatirea sistemului de management conform contractelor incheiate cu clientii;
- Realizarea auditurilor interne in vederea stabilirii gradului de conformare cu criteriile de audit;
- Asistenta pentru instruirea personalului firmei asupra cerintelor sistemului de management implementat;
- Revizuirea documentatiei sistemului de management conform contractelor incheiate cu clientii.

CERINTE

- Minim 5 ani experienta in domeniul proiectarii si implementarii sistemelor de management;
- Absolvent studii superioare in domeniul tehnic/economic;
- Cursuri de auditor si experienta ca auditor in cel putin 2 dintre sistemele de management: calitate, mediu, sanatatate si securitate ocupationala, HACCP;
- Limba engleza -nivel avansat; a doua limba straina constituie avantaj;
- Cunostinte operare PC nivel avansat;
- Capacitate de organizare, gandire analitica;
- Abilitati de relationare si comunicare;
- Seriozitate, responsabilitate in munca;
- Adaptare la sarcini de lucru schimbatoare.
- Rezistenta la stres;
- Disponibilitate pentru program de lucru prelungit.

BENEFICII OFERITE

- Cultură organizatională orientata catre profesionalism şi dinamism;
- Echipa tanara si motivata;.
- Posibilitate de dezvoltare pe plan profesional;
- Oportunitatea de a activa intr-o companie in continua expansiune;

AllJobs4All, membru al Outsourcing 4 All a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul nostru este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)