Consultant Asigurari Life&Health

ABC

Job expirat

RESPONSABILITATI

-formarea unui portofoliu personal de clienti
-10 abordari telefonice noi/zi
-2 intalniri de vanzare/zi
-servisarea politelor in vigoare

CERINTE

Persoana dinamica, ambitioasa, tinuta business si nu in ultimul rand care stie ca orice zi incepe dimineata si stie sa-si eficientizeze munca.
Experienta in vanzari este obligatorie!

Postul implica atat pregatire continua, elaborare de solutii cat si intalniri cu potentiali clienti pe care tu ii propui sau clienti existenti....deci atat munca de birou cat si in afara lui.

BENEFICII OFERITE

-training basic si tehnici de negociere si vanzare
-coaching din partea UM
-suport logistic pentru desfasurarea activitatii
-dezvoltare profesionala
-finantare
-cel mai mare comision de pe piata asigurarilor
-extracomision
-bonus trimestrial in functie de rezultate

Incadrarea se va face in regim de CONTRACT DE MANDAT, ceea ce nu implica carte de munca.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de Asigurari