CONSULTANT ASIGURARI DE VIATA SI PENSII PRIVATE/SANATATE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultanta si vanzare contracte de protectie financiara, asigurari de viata, sanatate si de grup, planuri de pensii private si economii studii copii;
Pregatire pentru cariera in formarea echipelor de vanzari;
Recrutare

CERINTE

Abilitati in vanzari, initiativa, perseverenta, motivatie ,gandire pozitiva, abilitati de comunicare si negociere;
Persoana comunicativa careia ii place lucrul in echipa.
Activitate independenta cu venituri din comisioane.

BENEFICII OFERITE

Pachet de produse de la companiile de asigurari de top din piata
Comisioane atractive, premii, concursuri, distinctii si alte bonificatii
Birou virtual , unde va puteti urmari si contabiliza activitatea
Suportul unei echipe profesioniste
Posibilitatea avansarii in cariera
Solutii online pentru ofertare, emitere polite si gestionarea activitatii
Training-uri de specializare pentru acumularea de cunostinte si dezvoltarea de deprinderi in domeniu