Consultant Asigurari de Viata

GRAWE ROMANIA ASIGURARE S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Dezvoltarea unui portofoliu de clienti prin promovarea serviciilor financiare oferite de Companie;
-Participarea la programul de training regional si national;
-Respectarea cu strictete a politicii de vanzari a Companiei;
-Urmarirea contractelor de asigurare aflate in desfasurare;
-Intocmirea rapoartelor de activitate.

CERINTE

-Personalitate placuta cu foarte bune abilitati de comunicare;
-Abilitati de negociere;
-Orientare spre rezultate;
-Persoane ambitioase si dinamice, dornice de control asupra castigurilor;
-Experienta in vanzari directe constituie un avantaj.
-Prezinta un avantaj sa fie absolventi studii superioare sau in ani terminali;

BENEFICII OFERITE

-Pachet financiar motivant de top fata de nivelul pietei:
-Comisioane atractive;
-Sistem de bonusuri lunare, trimestriale si anuale pentru a incuraja performanta;
-Program de training extensiv atat de vanzari cat si de abilitati manageriale;
-Oportunitate reala de promovare in functie strict de rezultatele personale;
-Mediu de lucru profesionist.

Concern international de renume pe piata financiara si a asigurarilor.