Consultant asigurari de viata

GRAWE ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea unui portofoliu de clienti prin promvarea serviciilor financiare oferite de Companie;
- Participarea la programul de training regional si national;
- Intocmirea rapoartelor de activitate
- Negocierea si incheierea contractelor de asigurare

CERINTE

-Abilitati foarte bune de comunicare si negociere;
- Flexibilitate;
-Dinamism;
- Ambitie si responsabilitate;
-Experienta in vanzari directe (avantaj);

BENEFICII OFERITE

-Pachet financiar motivant;
-Comisioane atractive;
- Team-building;
- Bonusuri si concursuri-lunare,semestriale;
- Oportunitati de avansare pe baza rezultatelor/performantelor personale;

Grawe Romania,este o companie de asigurari ce si-a inceput activitatea in 200,vizand domeniul asigurarilor de viata.Motto-ul companiei est:\\\\\\\"Asigurarea de partea TA\\\\\\\",iar strategia noastra este sa punem clientul pe primul loc,sa-i oferim cele mai bune produse si servicii in orice moment.