Consultant Asigurari de Viata

ASTRA ASIGURARI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Incheierea contractelor de pensii private, programe de investitii pentru copii,asigurari de sanatate, asigurari de viata, programe de fidelizare a angajatilor.

CERINTE

- Studii superioare in curs / finalizate.
- Abilitati de comunicare si negociere.
- Persoana sociabila, dinamica, organizata,careia sa ii placa lucrul in echipa.
- Motivatie puternica pentru castig.
- Preferabil experienta in domeniul vanzarilor directe.
- Prezenta bussines.

BENEFICII OFERITE

- Pachet financiar motivant.
- Training (initial si permanent).
- Plan de comisioane.
- Bonusuri in functie de realizari.
- Mediu de lucru dinamic, motivant, profesionist.
- Posibilitati de avansare rapida in cadrul companiei.

ASTRA ASIGURARI este una din companiile private de elita din Romania.
Cuvintele cheie pentru expansiunea ASTRA ASIGURARI sunt modernizarea si flexibilitatea. Comunicam permanent cu clientii nostri, perfectionandu-ne produsele si personalul astfel incat sa oferim servicii superioare calitativ, in acord cu exigentele acestora.