CONSULTANT - ASIGURARI DE VIATA

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospecteaza piata tinta si identifica noi clienti;
- promoveaza si vinde pachetele de servicii asigurare viata ale companiei;
- dezvolta si mentine portofoliul de clienti.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- Persoana care isi doreste confort financiar si independenta in activitate!
- Studii superioare/medii;
- Cunostinte de operare PC;
- Abilitati de comunicare si de lucru in echipa
- Atitudinea pozitiva, pro activa si curajoasa este obligatorie!

BENEFICII OFERITE

Dincolo de castigurile care acopera confortul financiar al fiecarui potential colaborator compania va oferi training-uri internationale gratuite.

Alte mentiuni:
- contract de colaborare si indrumare pentru obtinerea calitatii de persoana fizica autorizata;
- sustinere financiara in primele luni de functionare;
- posibilitate si acces gratuit la un sistem de training de specialitate;
- sustinere practica permanenta;
- colectiv dinamic si tanar;
- castiguri nelimitate.

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management.