Consultant Asigurari

Grawe Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca tu crezi ca:

- poti sa dezvolti un portofoliu de clienti prin promovarea inteligenta, corecta a serviciilor financiare oferite de companie
- participi la programele periodice de training, gratuite, organizate de catre compania noastra
- respecti cu strictete politica de vanzari a companiei si regulamentul de ordine interioara
- urmaresti contractele de asigurare aflate in desfasurare
- intocmesti rapoartele de activitate zilnice

CERINTE

Esti candidatul ideal daca:

- esti orientat spre rezultate
- ai initiativa
- ai abilitatea de a intelege oamenii si de a le oferi sfaturi si solutii
- esti orientat spre servicii pentru clienti,
- stii sa comunici foarte bine si sa negociezi
- ai mare incredere in tine
- ai impact si influenta, poti sa impresionezi usor
- poti sa stabilesti si sa mentii relatii
- iti urmaresti clar obiectivul propus, esti ambitios si orientat spre rezultate
- ai capacitatea de a intelege oamenii, de a oferi solutii
- ai incredere in fortele proprii si in reusita
- vrei sa ai control in ceea ce priveste timpul tau si independenta ta financiara

BENEFICII OFERITE

Pentru ca munca depusa trebuie rasplatita, noi iti oferim:
- Pachet salarial motivant de top fata de nivelul pietei
- Sistem de bonusuri lunare, trimestriale si anuale pentru a incuraja performanta (+premii, concursuri)
- Posibilitati reale de promovare in cadrul companiei, bazate strict pe rezultatele proprii
- Program gratuit de training atat de vanzari cat si de abilitati manageriale (in vederea promovarii)
- Un program flexibil, care se poate adapta in functie de candidat
- Nu impunem reguli stricte, pentru noi conteaza rezultatul obtinut

Pachetul salarial se discuta in urma interviului.
Posibilitate de lucru part-time sau full-time.

Grawe Romania si-a inceput activitatea in octombrie 2000, vizand exclusiv exclusiv domeniul asigurarilor de viata. In prezent Grawe opereaza atat pe piata asigurarilor de viata cat si de sanatate, accident, locuinte si bunuri, furnizand noi si noi solutii clientilor sai actuali si viitori.