CONSULTANT ASIGURARI

GRAWE ROMANIA ASIGURARI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca tu crezi ca:

- poti sa dezvolti un portofoliu de clienti prin promovarea inteligenta, corecta a serviciilor financiare oferite de companie
- participi la programele periodice de training, gratuite, organizate de catre compania noastra
- respecti cu strictete politica de vanzari a companiei si regulamentul de ordine interioara
- urmaresti contractele de asigurare aflate in desfasurare
- intocmesti rapoartele de activitate zilnice

CERINTE

Esti candidatul ideal daca:

- esti orientat spre rezultate
- ai initiativa
- ai abilitatea de a intelege oamenii si de a le oferi sfaturi si solutii
- esti orientat spre servicii pentru clienti,
- stii sa comunici foarte bine si sa negociezi
- ai mare incredere in tine
- ai impact si influenta, poti sa impresionezi usor
- poti sa stabilesti si sa mentii relatii
- iti urmaresti clar obiectivul propus, esti ambitios si orientat spre rezultate
- ai capacitatea de a intelege oamenii, de a oferi solutii
- ai incredere in fortele proprii si in reusita
- vrei sa ai control in ceea ce priveste timpul tau si independenta ta financiara

BENEFICII OFERITE

Pentru ca munca depusa trebuie rasplatita, noi iti oferim:
- Pachet salarial motivant de top fata de nivelul pietei
- Sistem de bonusuri lunare, trimestriale si anuale pentru a incuraja performanta (+premii, concursuri)
- Posibilitati reale de promovare in cadrul companiei, bazate strict pe rezultatele proprii
- Program gratuit de training atat de vanzari cat si de abilitati manageriale (in vederea promovarii)
- Un program flexibil, care se poate adapta in functie de candidat
- Nu impunem reguli stricte, pentru noi conteaza rezultatul obtinut

Pachetul salarial se discuta in urma interviului.
Posibilitate de lucru part-time sau full-time.

Grawe Romania si-a inceput activitatea in octombrie 2000, vizand exclusiv domeniul asigurarilor de viata. Detinand 99,98 % din pachetul de actiuni, grupul Grawe este actionarul majoritar al companiei romanesti.

Ne conducem dupa urmatorul motto: \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Asigurarea de partea TA!\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\", iar strategia noastra este sa punem in permanenta clientul pe primul loc, si sa oferim cele mai bune produse si servicii in orice moment.