Consultant Asigurari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea serviciilor financiare
Sustinerea vanzarilor, indeplinirea obiectivelor de vanzare
Identificarea de noi clienti - intocmirea bazei de date de clienti si mentinerea contacutului cu clientii
Prezentarea si promovarea produsului
Asigurarea unei consultante continue si de calitate pe parcursul
Intocmirea periodica a planurilor de activitate, a rapoartelor deactivitate
Analiza concurentei

CERINTE

Aspect civilizat, seriozitate, om de echipa
Abilitati bune de comunicare, negociere si rezolvare a problemelor
Persoana harnica, dinamica si cu foarte bun spirit organizatoric
Persoana cu initiativa si spirit antreprenorial, adaptabila lucrului in echipa
Experienta in managementul vanzarilor directe (min 6 -12 luni)
Orientare catre client

BENEFICII OFERITE

Pachet de compensare motivant : salariu fix + comision
Posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o companie leader
Training-uri si programe de dezvoltare performante
Mediu de lucru profesional
Management experimentat