Consultant Asigurari

S.C ASTRA ASIGURARI REASIGURARI (UNIQA Group Austria)

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultant Financiar pentru pensii private, rente de studii pentru copii, dar si asigurari generale.

CERINTE

-varsta minima 22 de ani;
- atitudine pozitiva, dinamic,sociabil si perseverent;
- abilitati de comunicare si negociere;
- experienta in vanzari constiuie un avantaj in ezvoltarea profesionala si in cariera;
***Studentii sau tinerii absolventi in domeniul economic au un avantaj.

BENEFICII OFERITE

-cursuri de specialitate gratuite;
-training si suport continuu;
-venituri fixe, comisioane din incasari si bonusuri;
-cariera de succes in domeniul asigurarilor.
oferta: 300-400 Euro

ASTRA ASIGURARI este o companie care lucreaza cu oamenii si pentru oameni. Tocmai de aceea ASTRA ASIGURARI se implica activ in viata comunitatii din care face parte. Astfel pe langa activitatile de familiarizare a populatiei cu fenomenul asigurarilor, ASTRA ASIGURARI sprijina efectiv activitati culturale, sportive sau
de cercetare, la nivelul intregii tari.
Oricine stie ca cel mai de valoare bun al unei companii il reprezinta angajatii
sai. Angajatii nostri sunt oameni motivati, energici, ambitiosi si doritori sa-si
imbogateasca continuu experienta si cunostintele. Oferim un mediu de lucru
performant, care furnizeaza angajatilor confort si satisfactie.