Consultant antreprenorial

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asociatia pentru Dezvoltare Durabila Slatina recruteaza 42 de consultanti antreprenoriali, cate unul in fiecare judet si Bucuresti

VA RUGAM SA NU APLICATI INAINTE DE A PARCURGE TOTI PASII!!
Pasul1- Etapa preliminara:
Intra pe site-ul nostru si afla mai multe despre proiectul Cempres, criterii de selectie, profilul candidatei si beneficii. Completeaza formularul de inscriere si trimite-l la adresa job@cempres.ro

Nota: fiecare candidata va primi o confirmare de citire/ primire a formularului trimis.

Pasul 2- Asteapta rezultatul evaluarii formularului de incriere, petru a vedea daca ai fost adminsa/respinsa din procesul de recrutare.

ATENTIE: daca doriti informatii suplimentare, va rugam sa se scrieti un e-mail.

Va multumim.

JOBUL ESTE PENTRU FEMEILE SOMERE

CERINTE

FEMEIE somera cu domiciliul stabil in mediul urban

BENEFICII OFERITE

Telefon, laptop, imprimanta, internet mobil