consultant analiza financiara

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vinzari diferite produse financiare,cistiguri mari ,avansare rapida,oportunitate in dezvoltarea carierei (full time)
Scolarizare pe o perioada de trei luni gratuita, cu practica platita cu
comision in functie de realizari,
Initierea unui business propriu, cu responsabilitatile ce decurg din aceasta.

CERINTE

VOINTA PERMANAETA de invata si dezvolta in cariera,
DORINTA de INDEPENDENTA FINANCIARA,
experienta in domeniul asigurarilor sau in vanzari constituie un avantaj;
- studii superioare;
- persoana dinamica, spirit organizatoric, excelente abilitati de comunicare, profesionalism, seriozitate, spirit de echipa;
- cunostinte operare PC, tinuta business;
- persoana ambitioasa si motivata financiar;
- cu sau fara alt loc de munca
- Capacitate de a lucra in echipa
- Ablitati de comunicare si planificare
- Initiativa, perseverenta, dinamism

BENEFICII OFERITE

Venitul este in functie de performanta .
program de training extensiv,la nivel regional si national;
-finantare continua pe toata durata colaborarii;
-pachet de bonusuri motivant;
-sistem de comisionare performant;
-posibilitati reale de promovare;
-mediu de lucru profesionist.
-excursii si traininguri in tara si strainatate.
-deplasari trimestriale in vacate de recreere in functie de rezultate.