CONSULTANT / ANALIST SOFTWARE

INTEGRISOFT SOLUTIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- suport clienti: oferirea de raspunsuri si solutii tehnice prin telefon, mail sau on-site
- testarea produsului
- redactarea de documentatie
Pentru nivelul avansat:
- prezentari de produs
- implementari ale produsului
- specificatii pentru dezvoltare produs existent sau produs nou
- analiza in vederea adaptarii la cerintele clientului

CERINTE

- Capacitate de invatare rapida
- Bune abilitati de comunicare si persuasiune
- Orientare catre client si catre rezultate
- Capacitate de planificare si organizare a activitatii
- Spirit de echipa, atitudine pozitiva
- Integritate, loialitate, seriozitate
-Disponibilitate deplasari in tara.

BENEFICII OFERITE

- pachet de bonusuri si beneficii conform performantelor;
- oportunitati deosebite de dezvoltare personala si a carierei in domeniul IT&C;
- mediu de lucru tanar si profesionist

Integrisoft este o companie infiintata in 1999, activand in domeniul dezvoltarii si implementarii de solutii software, fiind furnizor de servicii pentru companii romanesti si straine si avand in portofoliu produse de profil pentru diferite domenii.

Produsul nostru de referinta se numeste AvanTax si este lider pe piata administratiei publice locale din Romania, datorita performantelor sale si a interfetei prietenoase.

Suntem preocupati continuu de mentinerea unei echipe de profesionisti, de formarea si motivarea corespunzatoare a oamenilor care o compun.

Principiile noastre vizeaza calitatea interna si externa, reflectata in oamenii, produsele si serviciile noastre.