Consultant-Agent Vânzări ERP (Ca job paralel cu cel existent)

EURO MANAGEMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificare clienţi potenţiali WinMentor, contact permanent cu piaţa
- Consiliere clienţi în vederea alegerii ERP-ului corespunzător
- Menţinerea şi dezvoltarea relaţiilor contractuale
- Rapoartează săptămânal activitatea desfăşurată,
- Jobul se adreseaza in special celor care au un job, si in paralel pot gasi firme care pot avea nevoie de un ERP (si recomanda WinMentor-ul ca solutie)

CERINTE

- Persoană comunicativă, cu dorinţă permanentă deperformanţe, relaţionare şi atitudine pozitivă
- Foloseşte computerul in mod curent,
- Persoană cu spirit de echipa, de initiativa si proactivă
- Cunoaşterea unei limbi străine constituie avantaj
- Prezentare agreabilă
- Capacitate organizaţională foarte bună
- Experienţă/Studii Vânzări/Marketing

BENEFICII OFERITE

- Suport permanent în activitate,
- Comision foarte bun,
- Cursuri si ceritficări în domeniu, şi alte beneficii de dezvoltare personală şi profesională, pe măsura rezultatelor şi preocupărilor
www.wm-success.ro

Euro Management este o societate de consultanţâ în managementul general al afacerii. Oferă consultanţă şi implementare a ERP (Enterprise Resource Planning) - ului WinMentor. WinMentor-ul este un soft tip ERP care se adresează gestionării fluxului informaţional, şi integrarea informaţiei Firmei la nivelul sistemului informatic, în vederea planificării cât mai bune a afacerii.