CONSULTANT AFACERI

EXPAND INCOMES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Global Domains International este o companie americana de mare succes, care in prezent s-a extins la nivel mondial. Aceasta companie promoveaza domenii web cu extensia .ws, este legala in totalitate si ofera posibilitatea unor castiguri financiare foarte mari.

Activitatea se desfasoara aproape in totalitate pe Internet, iar ceea ce trebuie sa faceti dumneavoastra este sa promovati aceste domenii web.

Pentru mai multe detalii intrati pe www.curlysimo.ws si urmariti clipul video de prezentare in limba engleza, iar apoi inscrieti-va la cursul de afaceri online dupa ce cititi materialul de pe http://www.cursdeafaceri.com/form.php?cod=curlysimo

De asemenea, pentru a va face o si mai buna idee despre cum functioneaza aceasta afacere, va recomand sa va inscrieti in perioada de proba de 7 zile.

CERINTE

perseverenta, ambitie, dorinta de a invata, acces la Internet, cunostinte medii de limba engleza

BENEFICII OFERITE

- venituri la nivel occidental cu numai 1 ora de munca pe zi in fata computerului.
- curs de specializare

DESCRIEREA FIRMEI

Companie americana multinationala