Consultant accesare fonduri europene

BGM Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultanta pentru accesarea fondurilor europene pe programele PNDR, POSCCE, POR, PODCA
Analiza programelor lansate
Identificarea solutiilor de finantare pentru potentiali beneficiari
Consultanta pentru componentei tehnice a proiectelor (plan afaceri, studiu tehnic, etc)
Verificarea conformităţii documentelor transmise de către beneficiar şi necesare ca şi anexe ale proiectului
Consultanta in implementarea proiectelor: intocmirea Dosarelor de achizitie beneficiari publici/privati si Dosare Cerere de plata/rambursare.

CERINTE

Persoana organizata buna cunoscatoare a domeniului accesarii fondurilor europene
Experienta de accesare a fondurilor europene de minim 2 ani
Atitudine business si client oriented, proactiva
Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

se acorda bonusuri functie de rezultate
se discuta la interviu

BGM Solutions este o companie specializata in consultanta si implementare solutii software profesionale, pentru administrarea afacerii si pentru sector public.
BGM Solutions este compania in care persoane inteligente si motivate isi pot accelera dezvoltarea profesionala. In întreaga companie, am creat un mediu în care gandirea inovativa este incurajata, iar initiativa este rasplatita