Consultant accesare fonduri europene

SC Global Business Management - GBM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

PNDR, POSCCE, POR, POP
Analiza programelor lansate, identificarea solutiilor de finantare pentru potentiali beneficiari.
Consultanta pentru intocmirea planului de afaceri/ studiului de fezabilitate/ memoriului justificativ conform indicaţiilor oficiale
Verificarea conformităţii documentelor transmise de către beneficiar şi necesare ca şi anexe ale proiectului
Consultanta in implementarea proiectelor: intocmirea Dosarelor de achizitie beneficiari publici/privati si Dosare Cerere de plata/rambursare

CERINTE

Persoana analitica, orientata spre rezultate. Disciplinata, ordonata, cu motivare interioara si dorinta de a invata permanent si de a folosi informatia in scopul profitului
* Seriozitate, spirit proactiv, capacitate de coordonare
* Atitudine independenta si pozitiva, orientare puternica catre rezultate
* Permis de conducere categoria B
* Cunoasterea limbii engleze nivel avansat;
* Cunoasterea unei alte limbi de circulatie reprezinta un avantaj

S.C. GLOBAL BUSINESS MANAGEMENT-GBM S.R.L este o firma de consultanta si proiectare tehnica ce oferă soluţii profesionale optime in elaborarea si implementarea proiectelor de investiţii cu finantare din fonduri europene