CONSULTANT ABAP

INTEGRATOR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultantul ABAP:
- participa la proiectele de implementare SAP
- dezvolta si implementeaza programe si rapoarte ABAP conform specificatiilor
- asigura asistenta pentru aplicatiile deja existente
- asigura implementarea modificarilor necesare in tranzactiile standard SAP

CERINTE

- experienta in programare (ABAP-constituie un avantaj, PHP, Java, C, C++, etc.)
- cunostinte elementare SQL
- capabil sa indeplineasca task-uri individuale si de echipa.
- limba engleza obligatorie, franceza constituie un avantaj
- spirit de echipa, responsabilitate, respectare termene
- disponibilitate de deplasari in tara si in afara tarii

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial foarte atractiv!

Cursuri de specializare

INTEGRATOR este leader in consultanta de business managament. Este o companie dinamica, in care ideile si valorile sint apreciate si initiativele incurajate.

Solu?iile noastre inovatoare permit clien?ilor companiei s? gestioneze ?ntregul lan? de creare a valorii ?i s?-?i adapteze dinamic procesele economice ?i sistemele la cerin?ele schimb?toare ale pie?ei ?i competi?iei la nivel interna?ional.

?ntreaga noastr? activitate – servicii de consultan??, implementare, parteneriate, dezvoltare de instrumente informatice ?i metodologii – are ?n centrul s?u preocuparea noastr? constant? de a stimula crearea de valoare ?n interiorul organiza?iilor clien?ilor, prin oferirea de solu?ii inovatoare ?i eficiente pentru managementul ?ntregii valori create de companie.