CONSULTANT

Pluri Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti doresti sa lucrezi intr-o companie dinamica in care poti contribui cu ideile, energia si spiritul tau de echipa? Te pasioneaza domeniul capitalului uman?
Ai capacitatea si dorinta de a creste profesional, de a te dezvolta intr-un mediu de afaceri in permanenta schimbare?
Esti implicat, plin de viata, inovativ, cu excelente abilitati de comunicare si relationare?
Daca raspunsul tau la aceste intrebari este ''DA'' atunci ne dorim sa fii colegul(a) nostru(a).
BECOME A HUMAN CAPITAL CONSULTANT WITH US !

CERINTE

- Studii superioare finalizate
- Experienta anterioara relevanta intr-unul din domeniile urmatoare: vanzari, customer service, marketing, management, resurse umane
- Bune cunostinte de limba engleza si/sau franceza
- Excelente abilitati de operare pe calculator

Pluri Consultants Romania ofera solutii globale pentru Capitalul Uman, companiilor din Romania si din strainatate.

Suntem o prezenta importanta pe piata de consultanta din Romania, cu o dezvoltare dinamica de-a lungul a peste 14 ani de existenta. Experienta astfel acumulata ne permite definirea unor solutii sinergice clientilor nostri, solutii care pot satisface un camp larg de nevoi specifice din domeniul Capitalului Uman.

Suntem la dispozitia ta pentru a adauga valoare afacerii tale sau carierei tale.

La intrebarile tale... - noi iti oferim raspunsuri
La nevoile tale... - noi venim cu solutii
Obiectivele tale... - noi te sprijinim sa le atingi

Va rugam sa aplicati direct pe site sau sa trimiteti CV-urile la adresa: pluri@pluri.ro