Consultant

TOP QUALITY MANAGEMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea portofoliului de clienti si administrarea acestuia.
- Asistarea diverselor organizatii in actiunea de implementare a unui sistem de management integrat caliate-mediu - sanatate si ulterior, in procesul de certificare a conformitatii acestuia cu ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001
- Dezvoltare de bune relatii cu clientii.
- Acordare de consultanta in vederea implementarii unui sistem de management integrat calitate-mediu-sanatate.
- Dezvoltarea retelei teritoriale

CERINTE

Studii superioare.
- Cunostinte in domeniul sistemelor de management al calitatii/ al mediului/sanatate si securitate in munca.
- Cunostinte practice de utilizare a programelor Word, Excel, si Internet.
- Disponibilitate de a face deplasari dese in teritoriua.
- Tact si abilitate de a comunica.
- Capacitate de lucru in echipa.
- Carnet de conducere categoria "B".
Sunt avantajate acele persoane care indeplinesc cel putin una dintre conditiile de mai jos:
- Sunt atestate ca auditori de terta parte
- Au participat la implementarea a cel putin unui sistem de management al calitatii sau al mediului.
- Au participat la cursuri de instruire in domeniul sistemelor de management al calitatii, al mediului,sanatatii si securitatii in munca, HACCP, etc.

BENEFICII OFERITE

- Lucru intr-o echipa tanara si dinamica.
- Pachet salarial atractiv.

TOP QUALITY MANAGEMENT furnizeaza clientilor sai servicii specializate pentru proiectarea si implementarea sistemelor de management calitate (ISO 9001), mediu (ISO 14001), securitate si sanatate in munca (OHSAS 18001), siguranta alimentelor (HACCP), atat separat cat si integrat, garantind succesul companiei in fata organismelor de certificare.