CONSULTANTI DE ASIGURARI.

salve finace

16-12-2010 | EXPIRA LA 22-12-2010

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea clientilor;
- Stabilirea necesitatilor clientului prin efectuarea analizei financiare personale;
- Elaborarea solutiei financiare personalizate pentru client;
- Mentinerea legaturii cu clientii pentru service post-vanzare;
- Formarea si coordonarea echipei proprii de consultanti.


CERINTE

- Identificarea clientilor;
- Stabilirea necesitatilor clientului prin efectuarea analizei financiare personale;
- Elaborarea solutiei financiare personalizate pentru client;
- Mentinerea legaturii cu clientii pentru service post-vanzare;
- Formarea si coordonarea echipei proprii de consultanti.
Constituie avantaj:
- Experienta in vanzari;
- Experienta in pregatirea si coordonarea unei echipe;
- Existenta unei echipe/colaboratori;


BENEFICII OFERITE

Cariera europeana in domenul financiar.
Venituri motivante.
Training-uri de initiere/instruire.
Recompense non financiare.


DESCRIEREA FIRMEI

SALVE FINANCE desfasoara activitati de intermediere pentru asigurari si fonduri de pensii pe baza experientei confirmate a SALVE GROUP LTD. in piete similare cu Romania, din Europa Centrala si de Est - Slovacia, Cehia, Ucraina, precum si a experientei specialistilor din Romania. Multumita SALVE GROUP astazi SALVE FINANCE este o societate cu capital puternic, multinational care are acces la cele mai bune solutii pentru produse si servicii financiare, care prezinta si recomanda oportunitati pentru clientii proprii.

SALVE FINANCE garanteaza cea mai potrivita plasare si valorificare a economiilor clientilor, ceea ce asigura mai departe un viitor linistit si un profit sigur. Avand la baza identificarea nevoilor clientilor si cunoastrea ofertei institutiilor financiare, asigura selectia celor mai potrivite produse pentru clienti.
SALVE FINANCE, este membra a SALVE GROUP LONDON, grup financiar european care se ocupă de distribuţia produselor financiare (pensii private, asigurari de viata, planuri de economisire, etc.) �n Europa centrală şi de est.

SALVE GROUP construieşte o retea unica de furnizare a produselor financiare in Slovacia, Cehia, Ucraina şi Rom�nia.