CONSULTANŢI DE VÂNZĂRI- MARKETING

Zepter International Romania Import Export SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Zepter – ALĂTURAŢI-VĂ MISIUNII PENTRU SĂNĂTATE şi FRUMUSEŢE!

Zepter International, o companie specializată în vânzări directe de bunuri de larg consum, de cea mai bună calitate, este prezentă în peste 40 de ţări de pe 5 continente şi deţine 7 fabrici în Germania, Italia şi Elveţia.
Viziunea Zepter şi produsele de top, inovatoare, precum şi sistemul de vânzări unic, cu peste 130.000 de consultanţi şi 80.000.000 de clienţi mulţumiţi în întreaga lume, contribuie an de an la succesul Zepter.

ZEPTER ROMANIA ÎŞI EXTINDE ACTIVITATEA ŞI CAUTĂ

CONSULTANŢI DE VÂNZĂRI-MARKETING

PENTRU UN NOU PROIECT ÎN BUCUREŞTI

CERINTE

DORIM:

- Persoane comunicative, proactive, cu studii medii sau superioare
- Abilităţi organizatorice şi de negociere
- Atitudine profesionistă, pozitivă
- Experienţa în vânzări nu este necesară
- Orientare spre rezultate
- Ţinută prezentabilă

BENEFICII OFERITE

OFERIM:

- Oportunităţi de venituri peste medie şi comisioane manageriale
- Pregătire profesională completă în cadrul unui training permanent GRATUIT
- Flexibilitate în privinţa orarului de lucru
- Oportunităţi de avansare rapidă şi de dezvoltare profesională continuă
- Ocazia de a călători şi a lua parte la evenimente naţionale şi internaţionale
- Un job dinamic şi creativ într-o companie de renume mondial
- Nu sunt necesare investiţii financiare

Compania Zepter vă oferă sprijin constant, pentru a vă putea atinge potenţialul şi a vă îndeplini obiectivele.

Dacă succesul este obiectivul dvs, alăturaţi-vă Misiunii ZEPTER pentru Sănătate şi Frumuseţe !