Consultant Credite

OVB Allfinanz Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectare piata
- Ofertarea clientilor a celor mai bune solutii de finantare de pe piata

CERINTE

-Abilitati de comunicare
-Capacitate de autoorganizare
-Spirit de intreprinzator
-Bun negociator si organizator
-Dorinta de a-si dezvolta propria afacere

BENEFICII OFERITE

-Oferta Part-Time cu posibilitate de trecere in Full-Time
-Oportunitatea unei cariere de succes in cadrul unei companii europene de mare renume
-Cursuri de specialitate continua, oferite de traineri profesionisti
-Concursuri si excursii gratuite in strainatate

Prezenta de peste 40 ani pe piata financiara, OVB Allfinanz Romania ofera clientilor sai protectia financiara de care au nevoie, garantandu-le solutii financiare profesioniste si sigure, ajutandu-i sa investeasca intr-un viitor mai bun. Societate fondata in anul 1970 in Germania, Koln, care activeaza in domeniul financiar-bancar. Compania este prezenta in 14 tari europene , fiind cea mai puternica forta de vanzari independenta din Europa.