Construction Ingeneer & Consultant

Sarcomex Trading and Investment SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru imbunatatirea serviciilor pe care le oferim clientilor nostri suntem interesati in dezvoltarea echipei de consultanta in domeniul materialelor de constructii de finisaj. Consultantul trebuie sa cunoasca produsele pe care societatea noastra le poate oferi, domeniile de utilizare iar in functie de cerintele si planurile partenerilor nostri sa ofere solutiile optime.
Consultantul va lucra in stransa legatura cu departamentele vanzari si marketing.

CERINTE

- Abilitati de comunicare
- Imaginatie si creativitate
- Capacitate de adaptare la schimbari si situatii speciale
- Carnet conducere categoria B
- Cunostinte operare PC (AutoCad, CorelDraw, alte programe grafice)
- Cunoasterea pietei de materiale de constructii - avantaj
- Experienta vanzari - avantaj
- Limba engleza - avantaj
- Deplasari la targuri interne si internationale

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix;
- Bonusuri pentru proiectele finalizate;
- Cursuri periodice;
- Lucrul intr-o echipa tanara si dinamica;
- Posibilitati reale de avansare;

Infiintata in anul 1994, Sarcomex este o companie cu capital integral privat ce are ca domenii principale de activitate comertul si investitiile.