Consortiu de constructii angajeaza urgent ingineri

S.C. CONCORDIA CON.STRADE S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam urgent Ingineri/e cu experienta obligatorie in pregatirea ofertelor tehnice si documentatiei financiare pentru licitatii.
Persoane responsabile, posibilitate de program prelungit si integrare in colectiv.

CERINTE

Consortiu de constructii, angajam URGENT ingineri/e cu experienta de minim 3 ani in ofertare si pregatirea documentatiei financiare si tehnice pentru urmatoarele tipuri de licitatii:
- Licitatii de constructii drumuri, poduri si autostrazi;
- Licitatii de constructii retele de apa si canalizare, statii de epurare/tratare;
- Licitatii de inchideri gropi de gunoi si constructii, statii de sortare si statii TMB;
- Licitatii de constructii civile si industriale, aeroporturi, stadioane, complexe sportive si comerciale;
- Licitatii de modernizare si intretinere linii CF.
Cv- urile se vor trimite pe adresa de e- mail: concordia. constradebucuresti@yahoo.com

BENEFICII OFERITE

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANIE DE CONSTRUCTII SC.CONCORDIA CON. STRADE S.R.L