CONSILIERI VANZARI TAMPLARIE PVC SI ALUMINIU

MERIDIAN DACIA RENAULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentinerea si gestionarea bazei de clienti;
Identificarea de noi clienti;
Oferirea de consultanta clientilor;
Stabilirea, dezvoltarea unei relatii profesioniste cu clientul;
Realizarea obiectivelor individuale lunare ;
Urmarirea si gestionarea incasarilor;
Promovarea produselor si serviciilor oferite de firma.

CERINTE

Persoana dinamica, orientata spre rezultate
Excelente abilitati de comunicare, rabdare, atentie la detalii
Capacitate de a-si stabilii prioritatile si de a-si organiza eficient activitatea
Capacitate de automotivare
Rezistenta la stres

BENEFICII OFERITE

Salariul brut oferit ; minim 270 euro -maxim nelimitat -in functie de realizari
Telefon mobil

Din dorinta de a fi cat mai aproape de clientii sai Meridian Dacia Renault prin cele doua locatii ale sale din Bucuresti respectiv din Berceni si Militari pune la dispozitie o variata gama de servicii la standarde occidentale.Printr-o echipa tanara si profesionista, stam la dispozitia dumneavostra pentru a va informa despre toate produsele si serviciile Dacia-Renault si a va ajuta sa luati cea mai buna decizie.