Consilieri Vanzari Directe - urgent!!!

PATRIA CREDIT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem cea mai mare institutie nebancara de microfinantare din Romania, cu o experienta de peste 13 ani de acordare a creditelor pe piata locala.

Dorim sa ne largim echipa cu noi colegi profesionisti, proactivi, entuziasti.

Responsabilitatile postului:
- Vanzarea si promovarea produselor si serviciilor companiei

CERINTE

- Experienta in vanzari de minim un an
- Obisnuinta de a lucra in sistem de indeplinire obiective (target-uri de vanzari )
- Avantaj - Experienta precedenta de Relationship Manager retail / IMM in domeniul bancar sau de Key Account Manager in vanzari asigurari / pensii facultative.
- Bune abilitati de relationare, prezentare, vanzare si negociere

BENEFICII OFERITE

- depinde de performanta Dumneavoastra, acordandu-se pe baza de comision de vanzari, in mod progresiv cu indeplinirea obiectivelor de vanzari lunare stabilite de companie !
- o performanta constant buna in vanzari va poate oferi in cadrul companiei posibilitatea de construire si dezvoltare pe termen lung a carierei intr-o institutie financiara de succes !

Compania ofera training de specialitate adecvat inainte de inceperea activitatii !

Aplicatiile vor fi tratate cu deplina confidentialitate. Vom contacta pentru interviu doar candidatii selectati.

Cea mai mare institutie nebancara de microfinantare din Romania, avand o experienta de peste 13 ani de acordare a creditelor pe piata locala.